• Paylaş :
Karbon Fiber Boru Pro Dış/İç Çap:12mm/8mm
Ürün Kodu : 02.100.12-8-1
85,39
Metre

Ürün Bilgileri

Karbon Fiber ve termoset reçineden çekme-sarma yöntemiyle, yüksek ölçü hassasiyetiyle, üretilmiş yüksek performanslı karbon fiber borulardır. 0 derece karbon fiber liflerinin üzerine (+) (-) 37-89 derece sargı yapılmıştır. Karbon fiber eko borulardan farklı olarak sahip olduğu sargı elyaflar boyuna mukavemet haricindeki diğer yönlerde de mukavemete sahip olmasını sağlar. Karbon fiber pro borularin 0 derece yönündeki lif oranının daha fazla olması, ayni capdaki 3k borulara göre daha rijit olması avantajı kazandırır.

Avantajları: Çok hafiftir, kolay ve hızlı uygulanır, korozyon riski taşımaz.Üzerinde taşlama ve cilalama işlemi yapılabilmektedir.  
Alüminyum veya çelik tüplere alternatif olmasının yanında onlarla aynı kalınlıklarda daha fazla yük taşıyabilmektedirler. Veya aynı kalınlıkta bir tüpü karbon fiber ile daha hafif ve daha mukavemetli hale getirebilirsiniz.

Kullanım Yerleri: Karbon Fiber PRO boruları robotik / otomasyon, R / C modelleri, İHA, eğlence ekipmanları, motor sporları dahil mühendislik gerektiren uygulamalar ve kendi özel tasarımlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kesilmesi: İnce uçlu kıl testeresi, profil kesim aletleri ile kolaylıkla kesimi yapılabilmektedir.

Ölçü: Bu kategoride belirtilen ürünlerden 1mt., 2mt. tercihen 3mt. seçim yapabilirsiniz.

Taksit Bilgileri

  • TAKSİT TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    Peşin 85,39 85,39

Yorumlar

Ürüne ait yorum bulunamadı.


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.