• Paylaş :
Karbon Fiber Boru Pro Dış/İç Çap:26mm/24mm
Ürün Kodu : 02.100.26-24-1
446,75
Metre

Ürün Bilgileri

Karbon Fiber Pro Boru ürünlerimiz, termoset reçineden çekme-sarma yöntemiyle, yüksek ölçü hassasiyetiyle, üretilmiş yüksek performanslı karbon fiber borudur. 0 derece karbon fiber liflerinin üzerine +37/-37 ve 89 derece sargı yapılmıştır. Karbon Fiber Pro Boru lardan farklı olarak sahip olduğu sargı elyaflar boyuna mukavemet haricindeki diğer yönlerde de mukavemete sahip olmasını sağlar.

26mm/24mm karbon fiber pro boruların üretimi 0 derece yönündeki lif oranının daha fazla olması, ayni çaptaki 3k borulara göre daha rijit olması avantajı kazandırır.

Bu sayfada satışını yaptığımız  karbon fiber pro boru,26mm'lik bir dış çapa ve 24 mm'lik bir iç çapa sahiptir, yani 1 mm'lik bir et kalınlığına sahiptir. Boru 1metre (1000mm / 39 ”) uzunluğundadır.

Bu inanılmaz karbon fiber küçük çaplı boru ;özel tip uçurtmalar, R/C modeller, İHA'lar ve robotik gibi hafifliğin ve mukavemetin önemli olduğu küçük ölçekli uygulamalar için çok kullanışlıdır. Daha küçük çaplı ürünler için  aşağıdaki linklerdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

https://www.kompozit.net/karbon-fiber-pro-borular

https://www.kompozit.net/karbon-fiber-eko-borular

Kullanım Yerleri:

Karbon fiber pro boruları robotik uygulamalar, R/C modelleri, drone ve İHA uygulamalarıuçurtma, motor sporlarımarin vb. diğer hafiflik ve mukavemetin gerektiği tüm uygulamalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nasıl Kesilir

Bu – mm pro karbon fiber tüp, bir demir kıl testeresi ile kesilir ve ıslak veya kuru zımpara ile kenarları tesfiye edilebilir. Bu işlem basit atölye araçları ile yapılabilecek kadar kolaydır. Bazı temel güvenlik önlemlerini uygularsanız, bir karbon fiber tüpün kesilmesi ve kenar tesviyesinin yapılması zor bir işlem değildir. Keseceğiniz kısma önceden kağıt bant yapıştırarak işinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

Mekanik ve Teknik Özellikler:

Dış Çap (OD) 26mm

İç Çap (ID) 24mm

Et Kalınlığı 1mm

Uzunluk 1000 mm

Ağırlık

Tolerans 0,01mm

Üretimi:

Karbon fiber ve termoset reçineden çekme-sarma yöntemiyle, yüksek ölçü hassasiyetiyle, üretilmiş yüksek performanslı karbon fiber borudur. 0 derece karbon fiber liflerinin üzerine +37/-37 ve 89 derece sargı yapılmıştır. Karbon Fiber eko boru lardan farklı olarak sahip olduğu sargı elyaflar boyuna mukavemet haricindeki diğer yönlerde de mukavemete sahip olmasını sağlar.

Taksit Bilgileri

  • TAKSİT TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
    Peşin 446,75 446,75

Yorumlar

Ürüne ait yorum bulunamadı.


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.