Cam Fiber Boru Pro Dış/İç Çap: 38mm - 34mm

Fiyat
:
501,88 TL + KDV
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • 38mm-34mm Cam Fiber Boru Dış Çap:38mm, İç Çap:34mm, Et Kalınlığı: 2mm ürünlerimiz, termoset reçineden çekme-sarma yöntemiyle, yüksek ölçü hassasiyetiyle, üretilmiş yüksek performanslı cam fiber borudur. 38mm-34mm Cam Fiber Boru üretiminde 0 derece cam fiber liflerinin üzerine +37/-37 ve 89 derece sargı yapılmıştır. Sahip olduğu sargı elyaflar boyuna mukavemet haricindeki diğer yönlerde de mukavemet oluşmasını sağlar. 0 derece yönündeki lif oranının daha fazla olması, ayni çaptaki diğer borulara göre daha rijit olması avantajını sağlamaktadır. 

  38mm-34mm Cam Fiber Boru Ölçüleri
  Dış çap, 38mm
  İç çap, 34mm
  Et kalınlığı, yarı çapta 2mm
  Ağırlık 429gr/Metre
  Tolerans 0,1mm
  Boy, standart 2000mm (boyun 2 metre seçilmesi ve siparişin 2 metrenin katları şeklinde seçilmemesi durumunda siparişler 1 metre ile tamamlanmaktadır. 


  diğer ölçülerdeki cam fiber borularımız için tıklayınız!

  38mm-34mm Cam Fiber Boru Avantajları
  Bu harika karbon fiber pro borular çok hafiftir
  Kolay ve hızlı uygulanır,
  Korozyon riski taşımaz,
  Üzerinde taşlama ve cilalama işlemi yapılabilmektedir 
  Alüminyum veya çelik tüplere alternatif olmasının yanında onlarla aynı kalınlıklarda daha fazla yük taşıyabilmektedirler.

  38mm-34mm Cam Fiber Boru Kullanım Yerleri

  Cam fiber pro borular robotik/otomasyon, R/C modelleri, İHA, eğlence ekipmanları, motor sporları ve hafifliğin önemli olduğu kendi özel tasarımlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz

  38mm-34mm Cam Fiber Boru Nasıl Kesilir
  İnce uçlu kıl testeresi, profil kesim aletleri ile kolaylıkla kesimi yapılabilmektedir. Islak veya kuru zımpara ile kenarları tesviye edilebilir Keseceğiniz kısma önceden kağıt bant yapıştırarak işinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

  Sipariş Notu: Bu ürünümüzden 1 metre veya 2 metre boy seçim yapabilirsiniz.  Boyun 2 metre seçilmesi ve siparişin 2 metrenin katları şeklinde seçilmemesi durumunda siparişler 1 metre ile tamamlanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.