CAM FIBER GENEL

Fiyat
:
7,18 TL + KDV
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Cam fiber ürünler Yüksek Performans, tek yönde rijitlik ve mukavemetin gerektiği uygulamalarda tercih edilmektedir. Özellikle inşaat, marin, rüzgâr kanadı, otomotiv uygulamalarında kullanılır.
  Cam fiber ürünler özellikle ekonomik bir takviye malzemesi olması nedeniyle kompozit parça imalatlarında çok geniş bir uygulama alanına sahip olmuştur. Cam Fiber liflerinden üretilmiş dokuma, multiaxial, tek eksenli formunda kumaşlar, bantlar, örgü hortumlar ve kırpılmış formda farklı takviye malzemeleri mevcuttur. Ürünlerimiz epoksi, vinilester ve polyester reçinelerle uyumludur.

  Cam Fiber Dokuma Kumaşlar

  E-Glass veya S-Glassfilamentelyaflardan dokunmuş özellikle ileri kompozit imalatlarında kullanılan, epoksi uyumlu, çok kolay emprenye olan, yüksek nitelikli dokuma kumaştır. Özellikle havacılık, modelcilik, IHA, drone, otomotiv, ahşap tekne laminasyonu için ideal bir üründür.

  Cam Fiber Tek Eksenli Kumaşlar

  Cam fiber fitillerden boyuna olarak 0 derece yönünde tek eksenli olarak üretilmiş kumaşlardır. Tek doğrultuda yüksek rijitlik ve mukavemetin tercih edildiği uygulamalar için ideal bir üründür. Direklerde, kolonlarda, lokal takviyelerde ve özel tasarımlarınızda özellikle infüzyon yöntemiyle kullanabileceğiniz çok kullanışlı ürünlerdir. Genel olarak tek eksenli cam fiber kumaş çeşitlerimiz tabloda belirtildiği gibidir.

  Cam Fiber Dekoratif Kumaşlar

  Tek yüzeyi parlak alüminyum kaplı özel görünümlü, silver karbon da diye de kullanılan, cam fiber kumaştır. Sahip olduğu metalize görünümüyle dizayn parçaları için idealdir. Otomobil parçaları, hava filtre kapakları, kayak snowboard,  kask ve bisiklet parçaları, spor ekipmanlarıvs uygulamalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu özel tasarım kumaşı epoksi, vinilester ve polyester ile uyguladığınızda hem cam fiberin mukavemeti hem metalik görüntünün güzelliğini elde edersiniz.

  Cam Fiber Hortumlar

  Cam fiberin hortum (çorap) formunda örülmüş halidir.  Burkulma mukavemetinin arttırılmasının istendiği parçalarda ve şaftlarda, model uçaklarda, spor ekipmanlarında, ortezprotez uygulamalarında, sahip olduğu esneklik sayesinde pratik ve kolay uygulama imkanı sunar.  

  Cam Fiber Kırpılmış

  Cam fiber liflerinin kırpılmış formudur. Dekoratif betonlarda çatlak rotre kontrolü, kalıcılık ve sağlamlık için kullanılan kimyasallara ve yüksek ısıya dayanıklı, her tip çimento ile uyumlu cam fiber mamul bir katkı ürünüdür.

  Avantajları: Aşınma, kırılma, kopma mukavemetini, kalıcılığı, sağlamlığı, burulma - yorulma direncini ve su geçirimsizliğini arttırır

  Cam Fiber Bantlar

  Cam  fiber bant, cam fiber kumaşın dar dokunmuş halidir.  Yapışkanlı bir ürün değildir. Kenar kısımları dikişli olduğu için, kumaşları şerit halinde kesmeniz durumunda yaşanan dağılma sorunu yaşanmaz. Özellikle mevcut malzemelerin lokal takviyesinde, köşe ek yeri bindirmelerinde, silindirik parça imalatlarında ideal ürünlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.