Karbon Elyaf/Carbon Fiber

Fiyat
:
7,18 TL + KDV
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Karbon Fiber Takviyeler,Karbon Fiber Kumaşlar

  Dekoratif Karbon Fiber Kumaşlar

  Karbon Fiber Bantlar

  Karbon fiber bant karbon fiber kumaşın dar dokunmuş halidir. Yapışkanlı bir ürün değildir. Kenar kısımları dikişli olduğu için, kumaşları şerit halinde kesmeniz durumunda yaşanan dağılma sorunu yaşanmaz. Özellikle mevcut malzemelerin lokal takviyesinde, köşe ek yeri bindirmelerinde, silindirik parça imalatlarında ideal bir üründür.

  Karbon Fiber Hortumlar

  Karbon fiberin hortum formunda örülmüş halidir. Belirli çap aralarında genişleyebilmektedir. Bu haliyle ucu açık çorap gibi düşünülebilir ve uygulamada kolaylık sağlar. Çeşitli çaplarda burkulma mukavemeti arttırılmak istenilen borularda, model uçaklarda, spor ekipmanlarında, ortezprotez uygulamalarında ve özel tasarımlarınızda reçine ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Karbon Fiber İp

  Karbon fiberin fitil formudur. Bu kategorideki ürün 3K karbon filamentlerinden oluşan bobinlerdir. Bobin ağırlıkları kullanılan ipe göre değişmektedir. K ifadesi fitilde kaç bin tane filament olduğunu göstermektedir.

  Karbon Fiber Tozu

  Yüksek Performanslı özellikle termoset ve termoplastik malzemelerin imal edilmesinde kullanılan ideal bir üründür. Karbon fiber tozunun tanecik boyutları 100-400 micron arasındadır. Elektrik iletkenliğinin, aşınma dayanımının önemli olduğu malzemelerin yapımında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Toz formunda olduğu için uygulama esnasında iş güvenliği kurallarına özel hassasiyet gösterilmelidir.

  Karbon Fiber Kırpılmış

  Kırpılmış karbon fiberler yüksek mekanik mukavemetleri, elektrik iletkenlikleri, termal mukavemetleri ile termoset ve termoplastik parçaların mekanik olarak güçlendirilmesinde ve elektrik iletkenliği sağlanmasında; antistatik özellik istenen endüstriyel zeminlerde; yüksek aşınma dayanımı gereken fren balataları gibi ürünlerde sahip olduğu üstün özellikleri ile katkı maddesi olarak kullanılır.                                                                                                                         Avantajları: Aşınma, kırılma kopma mukavemetini, kalıcılığı, sağlamlığı, elektrik iletkenliğini, burkulma mukavemetini ve yorulma direncini arttırır.  Güneş ışığına maruz kalmayan kuru ortamlarda depolanması tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.