Karbon Fiber Boru 3K Dış/İç Çap:30mm/28mm

Fiyat
:
204,05 TL + KDV
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Dış Çap (OD) 30mm

  İç Çap (ID) 28mm

  Et Kalınlığı 1 mm

  Uzunluk 1000mm

  Ağırlık 142gr

  Tolerans 0,01mm

  Yüksek performanslı 30mm/28mm karbon fiber boru 3k ürünlerimiz, inanılmaz dayanımının yanında harika parlak bir karbon fiber 3k kumaş desenine sahiptir. 3k karbon fiber boruların üretimi % 100 karbon fiber epoksi prepreg kullanılarak yüksek kalitede, çok hassas teknikler kullanılarak yapılmaktadır.

  Bu sayfada satışını yaptığımız 3k karbon fiber boru,30 mm'lik bir dış çapa ve 28 mm'lik bir iç çapa sahiptir, yani 1 mm'lik bir et kalınlığına sahiptir. Boru 1-2metre (1000mm-2000mm) uzunluğundadır.

  Bu inanılmaz karbon fiber küçük çaplı boru ;özel tip uçurtmalar, R/C modeller, İHA'lar ve robotik gibi hafifliğin ve mukavemetin önemli olduğu küçük ölçekli uygulamalar için çok kullanışlıdır. Daha küçük çaplı ürünler için  aşağıdaki linklerdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  https://www.kompozit.net/karbon-fiber-pro-borular

  https://www.kompozit.net/karbon-fiber-eko-borular

  Görünüm

  3K Karbon fiber boru tüp,  3k plain dokuma karbon fiber görünümüne sahiptir. Maksimum dayanım için katmanlar hem 0 °  hemde 90 ° yönünde optimum yönlenme ile ayarlanarak üretilmiştir, böylece boru , karbon fiber plaka larda da gördüğümüz 3k dokuma karbon fiberin klasik görüntüsüne sahip olmasına rağmen aynı zamanda çok yüksek bir mukavemete de sahiptir. Bu özellikleriyle Karbon fiber boru 3k ürünümüzü kullanırken hem zorlu mekanik uygulamalarınız için kullanacak ,hem de harika bir karbon fiber bir görünüme sahip olacaksınız.

  Pürüzsüz ve parlak bir görünüme ulaşmak için boruların/tüplerin yüzeyleri  parlak ve UV dayanımlı vernik ile kaplanmıştır. Bu kaplama 3k karbon fiber tüpün eşsiz bir görselliğe sahip olmasını sağlar.

  Performans

  Özel olarak karbon fiber prepregten sarılarak üretilmiş, ve parlak bir görünüme sahip karbon fiber boru üretmek için vernik uygunmış olmasına rağmen, 30mm/28mm 3K Karbon Elyaf tüplerimiz robotik / otomasyon, R / C modelleri, İHA'lar, eğlence ekipmanları, motor sporları dahil olmak üzere zorlu mühendislik uygulamaları için uygun performanslı borulardır..

  Nasıl Kesilir

  Bu 30mm/28mm karbon fiber boru 3k desenli karbon fiber tüp, bir demir kıl testeresi ile kesilir ve ıslak veya kuru zımpara ile kenarları tesfiye edilebilir. Bu işlem basit atölye araçları ile yapılabilecek kadar kolaydır. Bazı temel güvenlik önlemlerini uygularsanız, bir karbon fiber tüpün kesilmesi ve kenar tesviyesinin yapılması zor bir işlem değildir. Keseceğiniz kısma önceden kağıt bant yapıştırarak işinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

  Üretimi:

  30mm/28mm 3k karbon elyaf borularımız  % 100 karbon fiber epoksi prepreg kullanılarak üretilmektedir. Boruların 0 ° ve 90 ° yönlenmesi optimum düzeyde olması için prepreg katmanları ayarlanır.Kürlenme işlemi gerçekleştikten sonra sonra tüpler,  kalibrasyon işlemlerinden geçirilerek UV dayanımlı yüksek performanslı verniklerle kaplanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.