Karbon Fiber Boru 3K Dış/İç Çap:10mm/9mm

Fiyat
:
396,09 TL + KDV
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • 10mm-9mm Karbon Fiber Boru 3k Dış Çap:10mm, İç Çap:9mm, Et Kalınlığı: 0.5mm ürünlerimiz, %100 karbon fiber epoksi prepreg kullanılarak yüksek kalitede, çok hassas teknikler kullanılarak üretilmektedir. 10mm-9mm Karbon Fiber Boru 3k ürünü özel tip uçurtmalar, R/C modeller, İHA'lar ve robotik uygulamalar gibi hafifliğin ve mukavemetin önemli olduğu küçük veya büyük ölçekli projeler için çok kullanışlıdır. Daha farklı özelliklerdeki EKO ve PRO karbon fiber ürün çeşitleri için aşağıdaki linklerdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

  Karbon Fiber Pro Borular
  Karbon Fiber Eko Borular

  10mm-9mm Karbon 3k Boru Görünümü
  3K Karbon fiber boru tüp 3k dokuma karbon fiber görünümüne sahiptir. Maksimum dayanım için katmanlar hem 0° hem de 90° yönünde optimum yönlenme ile ayarlanarak üretilmiştir, böylece boru karbon fiber plakalarda da gördüğümüz 3k dokuma karbon fiberin klasik görüntüsü yanında çok yüksek bir mukavemete de sahip olmaktadır. Bu özellikleriyle Karbon fiber boru 3k ürünümüzü hem zorlu mekanik uygulamalarınız için kullanabilir, hem de harika karbon fiber görüntüsü ile fark oluşturabilirsiniz. 
  İstenmesi durumunda parlak bir görünüme ulaşmak için boruların/tüplerin yüzeyleri parlak ve UV dayanımlı vernik ile kaplanabilir. Bu kaplama 3k karbon fiber tüpün eşsiz bir görselliğe sahip olmasını sağlar.

  10mm-9mm Karbon 3k Boru Nasıl Kesilir
  Bu Karbon Fiber Boru 3K Dış/İç Çap:10mm/9mm 3k desenli karbon fiber tüp, bir demir kıl testeresi ile ve özel profil kesim aletleri ile kolaylıkla kesilir ve ıslak veya kuru zımpara ile kenarları tesfiye edilebilir. Bu işlem basit atölye araçları ile yapılabilecek kadar kolaydır. Bazı temel güvenlik önlemlerini uygularsanız, bir karbon fiber tüpün kesilmesi ve kenar tesviyesinin yapılması zor bir işlem değildir. Keseceğiniz kısma önceden kâğıt bant yapıştırarak işinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

  10mm-9mm Karbon 3k Boru Üretimi
  10mm/9mm 3k karbon elyaf borularımız %100 karbon fiber epoksi prepreg kullanılarak üretilmektedir. Boruların 0° ve 90° yönlenmesi optimum düzeyde olması için prepreg katmanları ayarlanır. Kürlenme işlemi gerçekleştikten sonra tüpler, kalibrasyon işlemlerinden geçirilerek ölçü ayarları tamamlanmaktadır.

  Sipariş notu, Bu ürünümüzden 1 metre boy seçim yapabilirsiniz. 

  Dış Çap (OD), 10mm
  İç Çap (ID), 9mm
  Et Kalınlığı, 0,5mm
  Uzunluk, 1000mm
  Ağırlık, 23,8 gr/Metre
  Tolerans, 0,1mm

  Diğer Karbon Fiber Boru 3K ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.