Karbon Fiber Plaka İstediğiniz Kalınlıklar

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Karbon Fiber Plaka İsteğiniz ölçüdeki ürünümüz, %100 karbon fiber kumaş ve yüksek TG epoksi reçineden yüksek sıcaklık ve basınç altında preslenerek üretilmiştir. Üretiminde kullanılan üstün kalite karbon elyaf kumaş ve epoksi reçine sistemi sayesinde yüksek performanslı, çift tarafı da aynı şekilde düzgün plakalardır. Bu gruptaki karbon fiber levhalar dekoratif olmayan uygulamalar için üretilen yapısal plakalardır.

  Karbon Fiber Plaka İsteğiniz ölçüdeki ürünümüz  alanlarda yaygın olarak kullanılır
  Genel Mühendislik
  Robotik Uygılamalar
  Uzay havacılık
  Motorsporları
  X-Ray / Metroloji Ekipmanları
  R / C Modelleri
  Makine Ekipmanları

  Karbon Fiber Plaka İsteğiniz ölçüdeki ürünümüzün özellikleri
  Yüksek mukavemet
  Hafifilik

  Karbon Fiber Plaka(Levha) Boyutları
  Yüksek Mukavemetli Karbon Fiber Plakalarımız çeşitli kalınlıklarda her zaman stoklarımızda mevcuttur. Satandart ölçü 480mmx480mm dir.
  Istediginiz farklı kalınlıklarda ve ölçülerde de  üretim yapabiliriz. İstediğiniz ölçülerde karbon fiber yapısal plakalar ürettirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Karbon Fiber Levha Toptan Satışlar

  Mühendislik kalitesinde karbon fiber levha plakalardan seri olarak almak isterseniz bizimle irtibata geçiniz. Size özel ihtiyaçlarınıza beraberce çözüm bulabiliriz. Mevcut karbon fiber plaka numunelerimizi sizinle paylaşır size en uygun karbon plaka levhayı birlikte belirleyebiliriz. Üretim tesislerimiz, herhangi bir spesifikasyona göre, genellikle az veya hiç kurulum maliyeti olmaksızın, prepreg karbon fiber veya hibrit kompozit levha üretimi için uygundur. Özel kalınlık ve özel fiber seçimi yapabilir rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz

  Karbon Fiber Plaka Nasıl Üretilir, Kesilir ve Şekillendirilir
  % 100 karbon fiber kumaş ve özel tip epoksi reçineden kat kat basınç altında preslenerek , yüksek sıcaklıklarda kontrollü olarak kürlenerek üretim gerçekleşir. Kullanılan üstün nitelikli hammaddeler ve hassas üretim teknikleri sayesinde her zaman yüksek kalite karbon fiber plakalar sunuyoruz. Basit kesimler için dekopaj veya kıl testeresi kullanabilirsiniz. DWG formatında datanızı göndermeniz durumunda karbon fiber plakanızı CNC de işliyoruz. Bu hizmetimizden çok uygun fiyatlarla ve çok hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

  Karbon fiber plakalarımızdan işlenmiş parçalar ürettirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Tanıtım amaçlı yayınlanmıştır, İstediğiniz ölçülerde karbon fiber yapısal plakalar ürettirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.