Karbon Fiber Şerit T: 0.3mm x 3mm

Fiyat
:
14,62 TL + KDV
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Yüksek mukavemetli 0,3mmX3mm karbon fiber şerit ürünlerimiz, inanılmaz mukavemetine rağmen çok hafiftir. 1000mm karbon fiber şeritin imalatı % 100 karbon elyaf ve termoset reçineler kullanılarak çok iyi toleranslarda ve iyi yüzey kalitesiyle, çok özel teknikler kullanılarak imal edilmektedir.

  Bu sayfada satışını yaptığımız 1000mm karbon fiber şerit ,0,3mm ene ve 3mm kalınlığa sahiptir. 1metre olarak stoklanmaktadır.

  Üstün kaliteli 1000mm karbon fiber şerit ürünü, özel tip uçurtmalar, R/C modeller, İHA'lar ve robotik gibi hafifliğin ve mukavemetin önemli olduğu uygulamalar için çok kullanışlıdır.

  Görünüm

  1000mm karbon fiber şerit ,  siyah mat renkli orjinal karbon fiber görünümüne sahiptir, üzerinde herhangi bir boya veya kaplama bulunmaz.

  Performans

  Özel olarak yüksek mukavemetli standart modulus karbon fiberden pultruzyon yönetimiyle imal edilmiş 1000mm karbon fiber şerit ürünü, yapısında kullanılan birinci sınıf karbon fiber ve termoset reçine sayesinde çok yüksek çekme dayanımına ve elastisite modulune sahiptir.

  Nasıl Kesilir

  Bu harika 1000mm karbon fiber şerit , bir demir kıl testeresi ile kesilir ve ıslak veya kuru zımpara ile kenarları tesfiye edilebilir. Bu işlem basit atölye araçları ile yapılabilecek kadar kolaydır. Bazı temel güvenlik önlemlerini uygularsanız, bir karbon fiber çubuğun kesilmesi ve kenar tesviyesinin yapılması zor bir işlem değildir. Keseceğiniz kısma önceden kağıt bant yapıştırarak işinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

  Mekanik ve Teknik Özellikler:

  En:0,3mm

  Kalınlık:3mm

  Uzunluk:1000mm

  Ağırlık:

  Tolerans

  Üretimi:

  1000mm karbon fiber şerit ürününde, pultruzyon yönetimiyle imal edildiği için karbon elyaf lif oryantasyonu sadece 0 derece(Uni directional, UD) yönündedir. Bu nedenle şeritlardaki  tüm mukavemet sadece boyuna doğrultudadır.

  Pultruzyon üretim yönteminde, boyuna doğrultudaki sürekli form karbon elyaf fitilleri termoset reçine havuzundan geçerek istenen form için kalıbın içerisinden geçer ve ısıtılarak kürlenmesi ve form kazanması sağlanır Liflerin ,% 100  0 derece doğrultuda uzanması mükemmel bir mukavemet sağlarken, parçayı kesme yüklerine karşı hassas hale getirir. Bu nedenle yapılacak montajlarda bağlantı noktalarında yükleyen sabitleme noktalarının yükü dağıtacak şekilde dizayn edilmesi gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.