Karbon Fiber Boru Pro Dış/İç Çap:38mm/34mm

Fiyat
:
1.672,77 TL + KDV
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • 38mm-34mm Karbon Fiber Pro Boru ürünlerimiz, termoset reçineden çekme-sarma yöntemiyle, yüksek ölçü hassasiyetiyle, üretilmiş yüksek performanslı karbon fiber borudur. 0 derece karbon fiber liflerinin üzerine +37/-37 ve 89 derece sargı yapılmıştır. Karbon fiber eko borulardan farklı olarak sahip olduğu sargı elyaflar boyuna mukavemet haricindeki diğer yönlerde de mukavemet oluşmasını sağlar. 38mm/34mm karbon fiber pro boruların  0 derece yönündeki lif oranının daha fazla olması, ayni çaptaki 3k karbon fiber borulara göre daha rijit olması avantajını sağlamaktadır. Bu sayfada satışını yaptığımız  karbon fiber pro boru; dış çap: 38mm, iç çap: 34mm, et kalınlığı: yarı çapta 2mm ve boy: 1 metre (1000mm / 39”) uzunluğunda ölçülere sahiptir. Bu özel karbon fiber boru; özel tip uçurtmalar, R/C modeller, İHA'lar ve robotik uygumalar gibi hafifliğin ve mukavemetin önemli olduğu küçük veya büyük ölçekli uygulamalar için ideal bir seçimdir. Daha küçük çaplı ürünler için aşağıdaki linklerdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  Karbon Fiber 3k Boru ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.
  Karbon Fiber Boru Eko ürünlerine ulaşmak için tıklayınız. 

  Bu harika karbon fiber pro borular çok hafiftir, kolay ve hızlı uygulanır, korozyon riski taşımaz. Üzerinde taşlama ve cilalama işlemi yapılabilmektedir.Alüminyum veya çelik tüplere alternatif olmasının yanında onlarla aynı kalınlıklarda daha fazla yük taşıyabilmektedirler. Veya aynı kalınlıkta bir tüpü karbon fiber ile daha hafif ve daha mukavemetli hale getirebilirsiniz.

  38mm-34mm Karbon Fiber Pro Boru Kullanım Yerleri
  Karbon fiber pro boruları robotik uygulamalar, R/C modelleri, drone ve İHA uygulamaları, uçurtma, motor sporları, marin vb. diğer hafiflik ve mukavemetin gerektiği tüm uygulamalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

  38mm-34mm Karbon Fiber Pro Boru Nasıl Kesilir
  İnce uçlu kıl testeresi, profil kesim aletleri ile kolaylıkla kesimi yapılabilmektedir. Islak veya kuru zımpara ile kenarları tesviye edilebilir Keseceğiniz kısma önceden kağıt bant yapıştırarak işinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

  Sipariş Notu, Bu ürünümüzden 1 metre veya 2 metre boy seçim yapabilirsiniz.  Boyun 2 metre seçilmesi ve siparişin 2 metrenin katları şeklinde seçilmemesi durumunda siparişler 1 metre ile tamamlanmaktadır. (2 metre boyda gönderilmesi için 1 metreden 2 adet sepete eklemeniz gerekmektedir.)

  Dış Çap (OD), 38mm
  İç Çap (ID), 34mm
  Et Kalınlığı, 2mm
  Uzunluk, 1000 mm
  Ağırlık, 362 gr/Metre
  Tolerans, 0,1mm

  Diğer Karbon Fiber Boru Pro ürünlerine ulaşmak için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.