Karbon Fiber Eko Kare Profil Dış/İç:6mm/5mm

Fiyat
:
283,72 TL + KDV
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • 6mmx6mm-5mmx5mm Karbon Fiber Eko Kare Kutu Profil Yüksek performanslı ürünümüz, çok hafiftir. İç ölçüsü 5mm et kalınlığı 0.5mm dir. % 100 karbon elyaf ve termoset reçineler kullanılarak çok iyi toleranslarda ve iyi yüzey kalitesiyle, çok özel teknikler kullanılarak imal edilmektedir. 1metre olarak stoklanmaktadır. Üstün kaliteli 5mmx4mm karbon fiber kare profil  ürünü ;özel tip uçurtmalar, R/C modeller, İHA'lar ve robotik gibi hafifliğin ve mukavemetin önemli olduğu küçük ölçekli uygulamalar için çok kullanışlıdır.

  6mmx6mm-5mmx5mm Karbon Fiber Eko Kare Kutu Profil Görünüm Renk
  6mmx5mm karbon fiber kare profil, siyah mat renkli orjinal karbon fiber görünümüne sahiptir, üzerinde herhangi bir boya veya kaplama bulunmaz.

  6mmx6mm-5mmx5mm Karbon Fiber Eko Kare Kutu Profil Performansı
  Özel olarak High Strenth karbon fiberden pultruzyon yönetimiyle imal edilmiş 6mmx5mmkarbon fiber kare profil  ürünü, yapısında kullanılan birinci sınıf karbon fiber ve termoset reçine sayesinde çok yüksek çekme dayanımına ve elastisite modulune sahiptir.

  6mmx6mm-5mmx5mm Karbon Fiber Eko Kare Kutu Profil Nasıl Kesilir
  6mmx5mm karbon fiber kare profil ürünü, bir demir kıl testeresi ile kesilir ve ıslak veya kuru zımpara ile kenarları tesfiye edilebilir. Bu işlem basit atölye araçları ile yapılabilecek kadar kolaydır. Bazı temel güvenlik önlemlerini uygularsanız, bir karbon fiber çubuğun kesilmesi ve kenar tesviyesinin yapılması zor bir işlem değildir. Keseceğiniz kısma önceden kağıt bant yapıştırarak işinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

  6mmx6mm-5mmx5mm Karbon Fiber Eko Kare Kutu Profil Teknik Özellikleri
  Dış : 6mm x 6mm
  Et kalınlığı: 0.5mm
  Üretiminde kullanılan karbon fiber türü: HS Karbon fiber
  Uzunluk :1000mm
  Ağırlık : 
  Tolerans : +-0,1mm

  6mmx6mm-5mmx5mm Karbon Fiber Eko Kare Kutu Profil Üretimi
  6mmx5mm karbon fiber kare profil  ürününde, pultruzyon yönetimiyle imal edildiği için karbon elyaf lif oryantasyonu sadece 0 derece(Uni directional, UD) yönündedir. Bu nedenle kare profillardaki  tüm mukavemet sadece boyuna doğrultudadır. 
  Pultruzyon üretim yönteminde, boyuna doğrultudaki sürekli form karbon elyaf fitilleri termoset reçine havuzundan geçerek istenen form için kalıbın içerisinden geçer ve ısıtılarak kürlenmesi ve form kazanması sağlanır Liflerin ,% 100  0 derece doğrultuda uzanması mükemmel bir mukavemet sağlarken, parçayı kesme yüklerine karşı hassas hale getirir. Bu nedenle yapılacak montajlarda bağlantı noktalarında yükleyen sabitleme noktalarının yükü dağıtacak şekilde dizayn edilmesi gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.