Karbon Fiber Kare Profil Dış/İç 22mm/19mm PRO

Fiyat
:
2.278,36 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Üretimi % 100 karbon fiber - termoset reçine kullanılarak yüksek kalitede, çok hassas teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Yüksek rigitlikteki  22mm/19mm karbon fiber kare profil PRO ürünlerimiz, inanılmaz dayanımının yanında harika rengiyle tam bir mühendislik malzemesi görünümündedir.Bu sayfada satışını yaptığımız PRO karbon fiber kare profil,22mm'lik bir dış ölçüye ve 19mm'lik bir iç ölçüye sahiptir, yani 1,5 mm'lik bir et kalınlığına sahiptir. Kare profil 1metre veya 2metre (1000mm /2000) uzunluğundadır.

  Bu inanılmaz dayanıma sahip PRO  karbon fiber kare profil;makina parçaları, R/C modeller, İHA'lar ve robotik gibi hafifliğin ve mukavemetin önemli olduğu uygulamalar için çok kullanışlıdır. Daha farklı  ürünler için  aşağıdaki linklerdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  pultruzyon karbon fiber kare profil

  Görünüm

  25mm/22mm Karbon fiber kare profil ,  siyah UD mat renkli üzeri helezonik sargılı karbon fiber görünümüne sahiptir. Maksimum dayanım için katmanlar hem 0 °  hemde +- 37° yönünde üretilmiştir,bu pultruzyon borularda olmayan ekstra sargılar,harika bir dekoratif görüntü oluşturmaktadır. Bu özellikleriyle Karbon fiber kare profil PRO ürünümüzü kullanırken hem zorlu mekanik uygulamalarınız için kullanacak ,hem de harika bir karbon fiber mühendislik malzemesi görünüme sahip olacaksınız.

  Performans

  Özellikle rijitliğin önemli olduğu uygulamalarda ağırlık/çekme mukavemeti oranını elde ederken  sahip olduğu sargı sayesinde kesme yüklerine karşı destek elde edersiniz. **mm/**mm PRO Karbon Elyaf tüplerimiz robotik / otomasyon, R / C modelleri, İHA'lar, eğlence ekipmanları, motor sporları dahil olmak üzere zorlu mühendislik uygulamaları için uygun performanslı kare profillerdir..

  Nasıl Kesilir

  Bu -- mm PRO karbon fiber kare profil, bir demir kıl testeresi ile kesilir ve ıslak veya kuru zımpara ile kenarları tesfiye edilebilir. Bu işlem basit atölye araçları ile yapılabilecek kadar kolaydır. Bazı temel güvenlik önlemlerini uygularsanız, bir karbon fiber tüpün kesilmesi ve kenar tesviyesinin yapılması zor bir işlem değildir. Keseceğiniz kısma önceden kağıt bant yapıştırarak işinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

  Karbon fiber kare profil  mekanik ve teknik özellikler:

  Dış (OD) 22mm x 22mm

  İç  (ID) 19mm x 19mm

  Et Kalınlığı 1,5mm

  Uzunluk 1metre - 2metre

  Ağırlık 190gr/metre

  Karbon Fiber Kare Profil  Üretimi:

  22mm /19mm PRO karbon fiber kare profil ürünü, pullwinding yöntemiyle imal edildiği için karbon elyaf lif oryantasyonu 0 derece(Uni directional, UD) ve +-37 derece yönündedir. Bu nedenle 22mm/19mm  PRO karbon fiber kare profil  mükemmel bir rijitliğe sahip olmasının yanında , üzerine yapılan elyaf sargısı sayesinde burkulma ve kesme yönünde de ek dayanıma sahiptir

  Pulwinding  üretim yönteminde, boyuna doğrultudaki sürekli form karbon elyaf fitilleri termoset reçine havuzundan geçerek istenen form için kalıbın içerisinden geçmeden önce elyaf sargısı yapılarak kalıba girer ve ısıtılarak kürlenmesi ve form kazanması sağlanır Liflerin ,büyük oranda 0 derece doğrultuda uzanması mükemmel bir rijitlik ve mukavemet sağlarken, üzerine yapılan sargı parçayı kesme yüklerine karşı destekler. Yine de yapılacak montajlarda bağlantı noktalarında yükleyen sabitleme noktalarının yükü dağıtacak şekilde dizayn edilmesi gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.