Karbon Fiber Pro Kare Profil Dış/İç:20mm/17mm

Fiyat
:
2.409,81 TL + KDV
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • 20x20mm-17x17mm Karbon Fiber Pro Kare Kutu Profil Üretimi, %100 karbon fiber- termoset reçine kullanılarak yüksek kalitede, çok hassas teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Yüksek rigitlikteki 20mm/17mm karbon fiber kare profil PRO ürünlerimiz, inanılmaz dayanımının yanında harika rengiyle tam bir mühendislik malzemesi görünümündedir. Bu sayfada satışını yaptığımız PRO karbon fiber kare profil, 20mm'lik bir dış ölçüye ve 17mm'lik bir iç ölçüye sahiptir, yani 1,5mm'lik bir et kalınlığına sahiptir. Kare profil 1metre veya 2metre (1000mm /2000) uzunluğundadır. Bu yüksek dayanıma sahip Pro karbon fiber kare profil; makina parçaları, R/C modeller, İHA'lar ve robotik gibi hafifliğin ve mukavemetin önemli olduğu uygulamalar için çok kullanışlıdır. Daha farklı ürünler için aşağıdaki linklerdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

  Sargısız ekonomik pultruzyon karbon fiber kare profil çeşitleri icin tıklayınız 

  20x20mm-17x17mm Karbon Fiber Pro Kare Kutu Profil Görünümü
  20mm/17mm Karbon fiber kare profil, siyah UD mat renkli üzeri helezonik sargılı karbon fiber görünümüne sahiptir. Maksimum dayanım için katmanlar hem 0° hem de +- 37° yönünde üretilmiştir, bu pultruzyon borularda olmayan ekstra sargılar,harika bir dekoratif görüntü oluşturmaktadır. Bu özellikleriyle Karbon fiber kare profil PRO ürünümüzü kullanırken hem zorlu mekanik uygulamalarınız için kullanacak, hem de harika bir karbon fiber mühendislik malzemesi görünüme sahip olacaksınız.

  20x20mm-17x17mm Karbon Fiber Pro Kare Kutu Profil Performansı
  Özellikle rijitliğin önemli olduğu uygulamalarda ağırlık/çekme mukavemeti oranını elde ederken sahip olduğu sargı sayesinde kesme yüklerine karşı destek elde edersiniz. **mm/**mm PRO Karbon Elyaf tüplerimiz robotik / otomasyon, R / C modelleri, İHA'lar, eğlence ekipmanları, motor sporları dahil olmak üzere zorlu mühendislik uygulamaları için uygun performanslı kare profillerdir.

  20x20mm-17x17mm  Karbon Fiber Pro Kare Kutu Profil Nasıl Kesilir
  Bu Pro karbon fiber kare profil, bir demir kıl testeresi ile kesilir ve ıslak veya kuru zımpara ile kenarları tesfiye edilebilir. Bu işlem basit atölye araçları ile yapılabilecek kadar kolaydır. Bazı temel güvenlik önlemlerini uygularsanız, bir karbon fiber tüpün kesilmesi ve kenar tesviyesinin yapılması zor bir işlem değildir. Keseceğiniz kısma önceden kâğıt bant yapıştırarak işinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.

  20x20mm-17x17mm  Karbon Fiber Pro Kare Kutu Profil Mekanik ve Teknik Özellikler
  Çekme Dayanımı, 2080 Mpa

  Elastisite Modülü, 145 Gpa
  Yoğunluk, 1,51 gr/cm3
  Yapısı, Pulwinding  0˚ , +37˚, -37˚
  Fiber Tipi, Karbon Fiber Roving Tenax STS40

  Dış (OD), 20mm x 20mm
  İç (ID), 17mm x 17mm
  Et Kalınlığı, 1,5mm
  Uzunluk, 1000mm veya 2000mm
  Ağırlık 217gr/metre

  20x20mm-17x17mm  Karbon Fiber Pro Kare Kutu Profil Üretimi
  20mm /17mm Pro karbon fiber kare profil ürünü, pullwinding yöntemiyle imal edildiği için karbon elyaf lif oryantasyonu 0 derece (Unidirectional, UD) ve +-37 derece yönündedir. Bu nedenle 30mm/27mm PRO karbon fiber kare profil mükemmel bir rijitliğe sahip olmasının yanında, üzerine yapılan elyaf sargısı sayesinde burkulma ve kesme yönünde de ek dayanıma sahiptir. Pulwinding üretim yönteminde, boyuna doğrultudaki sürekli form karbon elyaf fitilleri termoset reçine havuzundan geçerek istenen form için kalıbın içerisinden geçmeden önce elyaf sargısı yapılarak kalıba girer ve ısıtılarak kürlenmesi ve form kazanması sağlanır Liflerin ,büyük oranda 0 derece doğrultuda uzanması mükemmel bir rijitlik ve mukavemet sağlarken, üzerine yapılan sargı parçayı kesme yüklerine karşı destekler. Yine de yapılacak montajlarda bağlantı noktalarında yükleyen sabitleme noktalarının yükü dağıtacak şekilde dizayn edilmesi gerekir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.